Kapat
Video 111 0

PlayStation Plus’ın Ekim Ayındaki Oyunları!

PlayStation Plus üyeliği olan PS4 sahipleri, 2 Ekim tarihinden itibaren Laser League ve Friday the 13th: The Game oyunlarını hiçbir ücret ödemeden kütüphanelerine ekleyip hemen oynayabilecekler.

Laser League

Yeni bir multiplayer deneyimi olan Laser League, ilk başta basit bir şekilde reflekslerinizi test ederek başlıyor, ilerledikçe strateji ve takım tekniklerinin işlediği bir oyun haline geliyor. Yeteneklerinizi birleştirip sahayı domine edebilir, rakiplerinizi eleyip podyumdaki yerinizi alabilirsiniz.

Laser league oyununda birçok zorlu görevi tamamlayıp level atlayabilir, yüzlerce özelleştirme eşyasını açabilirsiniz. 2150 yılının efsanesi haline gelebilirsiniz.

Friday the 13th: The Game

Üçüncü şahıs kamerasıyla oynanan bu playstation plus oyunu korku temalı hayatta kalma amacı taşıyor. Bu oyunda hayatta kalmaya çalışan birini ya da maskesiyle bilinen ünlü katil Jason Voorhees’i yönetebilirsiniz.

Altı diğer oyuncu ile birlikte sizin, dünyanın en çok bilinen katilinden kaçmak ve hayatta kalmak için elinizden gelen her şeyi ama her şeyi yapmanız gerekecek.

İçeriği faydalı bulduysanız, başkalarıyla paylaşmaya ne dersiniz?

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

{atakan3193}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir