Kapat
Teknoloji Haberleri 6 0

Galaxy S10 Plus An İtibariyle Görüntülendi! (Galaxs S10 Plus Özellikleri)

Şüphesiz ki, bu yılın merakla beklenilen akıllı telefonlarından biri olan Samsung Galaxy S10 serisi ile ilgili her geçen gün yeni bir detay gün yüzüne çıkartılıyor. Bugün ise yapılan sızıntı ile birlikte, Galaxy S10 Plus modeli canlı bir şekilde görüntülendi.

Son zamanlarda gündemden düşmeyen Galaxy S10 haberlerine bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz saatlerde paylaşılan bir fotoğraf ile birlikte, merakla beklenilen S10 Plus, konspet tasarımı yerine bu sefer ise canlı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Hemen aşağıdan görebileceğiniz fotoğraftaki detayları incelediğimiz de ise, söz konusu fotoğrafın daha önceden Galaxy S10 Plus ile ilgili paylaşılan raporlarla örtüştüğünü de özellikle belirtelim.

 

Böylece, S10 Plus ile birlikte karşımıza çıkacak olan yatay şekilde konumlandırılmış, üçlü arka kamera kurulumunun nasıl görüneceği de netlik kazandı.  Bunun haricinde ise, yukarıdaki kaydırmalı görsellerden de görebileceğiniz üzere Samsung’un yeni amiral gemisinin ön yükleme ekranı ve kutusunun fotoğrafları da sızdırılan detaylar arasında yer almakta.

Kesinleşen Galaxy S10 Plus özellikleri

– Ekran: Ekrana gömülü kamera tasarımına imkan tanıyacak olan Infinity -O ekran paneli
– Güvenlik: Ekrandan ultrasonik parmak izi tarayıcı
– Arka Kamera: Üçlü arka kamera kurulumu

Son olarak ise kutudan Android 9.0 Pie güncellemesiyle çıkacak olan Samsung’un yeni amiral gemileri, One UI arayüzle de kullanıcılara bambaşka bir akıllı telefon deneyimi yaşatacak.

Söz konusu telefonlar 25 Şubat‘ta başlayacak olan MWC 2019 etkinliğinde boy gösterecek. Peki siz, Samsung’un yeni amiral gemileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınız bekliyoruz…

İçeriği faydalı bulduysanız, başkalarıyla paylaşmaya ne dersiniz?

Alper Alpay {Alper Alpay}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir