Kapat
Internet 85 0

Çizim Yapılan ilginç Site

İlginç içeriklere ev sahipliği yapan Draw on This Website yeni açılan bir sitedir. Herkese kendi sanatını gösterme fırsatı sunan Draw on This Website, kullanıcıları için açık bir doküman oluşturup istediklerini çizmelerine olanak tanımaktadır.

Kısa Sürede Büyük İlgi

Dün açılan bir site olmasına rağmen ücretsiz kullanma siyah mürekkep özelliği ile yoğunluktan dolayı kaldırılmıştır. Mavi, turuncu ve yeşil renkleri bulunan mürekkepler ile kullanıcılar, 99 sent karşılığında yararlanmaktadır.Çocuklar böyle bir ortamda teorik bir şekilde evcil hayvanların resimleri çizmek isteyebilirler. Sitenin içeriğini ancak istenilenler çizildiği için az çok tahmin edilebilir.

Draw on This Website sitesinde yer alan güzelliklerinden biri de birçok insanın birlikte yumurta kahramanlarının belli bir kahramana oturtarak benzetmek hedeflenmiştir.

Takımlara ayrılan insanlar mürekkep renkleriyle birlikte mavi takım ve yeşil takım şeklinde sınıflandırılmaktadır.
Şuan için internet ortamında Draw on This Website oldukça küçük çağlı bir sitedir. Sosyal medya hesaplarında ve insanların çizim yapmalarına olanak tanımaktadır. Adını kısa sürede duyurmaya başlayan Draw on This Website gün geçtikçe de adından söz ettirmeyi sürdürecek gibi.

İçeriği faydalı bulduysanız, başkalarıyla paylaşmaya ne dersiniz?

{atakan3193}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir